facebook

twitter

MNLGorica Jutri prva tekma med AKK Šempeter in Lola team odpade, tako, da se zimska liga začne ob 10.40.
MNLGorica V Dobravljah, se v nedeljo nadaljuje zimska liga. OŠ Dobravlje 9.12.2018 10:00 Lola team - : - AKK Šempeter 10:… https://t.co/XFwSafeTd8
MNLGorica Danes je na sporedu 2. krog veteranske lige v Športni center Hit Pari 2. kroga: 20:00 Ok Corral - Dornberk 20:4… https://t.co/yNyzr79qmm
MNLGorica Rezultati 2. kroga MNL Dobravlje Lola team - Nona Luisa 4 : 7 AKK Šempeter - Vrhpolje 4 : 4 T.Makovec/Bar Štrukelj… https://t.co/u7BPh78G6I
MNLGorica Danes je na sporedu 2 krog zimske lige v Dobravljah. 10:00 Lola team - : - Nona Luisa 10:40 AKK Šempeter - : - Vrh… https://t.co/kVAMZ3jcLN

kontakt

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Mnl Gorica 2012/13
Print
1.Krog 18-11-2012 16:00 Montažne hiše Junior 4 : 1 Ex-Yu
  18-11-2012 16:50 Gorica united 1 : 7 Šola vožnje P.O.B.
  18-11-2012 17:40 Indijanci 4 : 9 Vrtejba
  18-11-2012 18:30 ŠRD Doblar 9 : 0 Fc Local
  18-11-2012 19:20 Paule diagonala 4 : 4 Pešadija Ozeljan
  18-11-2012 20:10 OK Corral Stara Gora 7 : 0 Gunnars.si

2.Krog 25-11-2012 16:00 Gorica united 1 : 3 Indijanci
  25-11-2012 16:50 Pešadija Ozeljan 1 : 2 Vrtejba
  25-11-2012 17:40 Paule diagonala 0 : 2 ŠRD Doblar
  25-11-2012 18:30 Šola vožnje P.O.B. 1 : 1 Montažne hiše Junior
  25-11-2012 19:20 OK Corral Stara Gora 7 : 0 Fc Local
  25-11-2012 20:10 Ex-Yu 4 : 6 Gunnars.si

3.Krog 16-12-2012 16:00 Gunnars.si 1 : 1 Paule diagonala
  16-12-2012 16:50 ŠRD Doblar 3 : 1 Ex-Yu
  16-12-2012 17:40 Šola vožnje P.O.B. 2 : 0 Pešadija Ozeljan
  16-12-2012 18:30 Vrtejba 3 : 4 Montažne hiše Junior
  16-12-2012 19:20 Gorica united 1 : 6 OK Corral Stara Gora
  16-12-2012 20:10 Indijanci 4 : 1 Fc Local

4.Krog 13-01-2013 16:00 Ex-Yu 1 : 5 Indijanci
  13-01-2013 16:50 Fc Local 1 : 8 Vrtejba
  13-01-2013 17:40 Montažne hiše Junior 6 : 2 ŠRD Doblar
  13-01-2013 18:30 Gorica united 7 : 8 Gunnars.si
  13-01-2013 19:20 Paule diagonala 7 : 6 Šola vožnje P.O.B.
  13-01-2013 20:10 Pešadija Ozeljan 0 : 5 OK Corral Stara Gora

5.Krog 20-01-2013 16:00 Vrtejba 1 : 1 Ex-Yu
  20-01-2013 16:50 Fc Local 1 : 10 Montažne hiše Junior
  20-01-2013 17:40 ŠRD Doblar 2 : 2 Indijanci
  20-01-2013 18:30 Paule diagonala 4 : 3 Gorica united
  20-01-2013 19:20 Pešadija Ozeljan 2 : 4 Gunnars.si
  20-01-2013 20:10 Šola vožnje P.O.B. 5 : 3 OK Corral Stara Gora

6.Krog 27-01-2013 16:00 Gorica united 3 : 7 Pešadija Ozeljan
  27-01-2013 16:50 Vrtejba 6 : 6 ŠRD Doblar
  27-01-2013 17:40 Indijanci 2 : 5 Montažne hiše Junior
  27-01-2013 18:30 Gunnars.si 3 : 8 Šola vožnje P.O.B.
  27-01-2013 19:20 Ex-Yu 5 : 3 Fc Local
  27-01-2013 20:10 OK Corral Stara Gora 4 : 3 Paule diagonala

7.Krog 03-02-2013 16:00 Šola vožnje P.O.B. 2 : 1 Fc Local
  03-02-2013 16:50 Pešadija Ozeljan 2 : 3 Montažne hiše Junior
  03-02-2013 17:40 Gorica united 2 : 7 Vrtejba
  03-02-2013 18:30 OK Corral Stara Gora 4 : 3 Ex-Yu
  03-02-2013 19:20 Gunnars.si 3 : 6 ŠRD Doblar
  03-02-2013 20:10 Indijanci 3 : 6 Paule diagonala

8.Krog 10-02-2013 16:00 Vrtejba 4 : 16 Šola vožnje P.O.B.
  10-02-2013 16:50 Ex-Yu 4 : 6 Gorica united
  10-02-2013 17:40 ŠRD Doblar 6 : 3 Pešadija Ozeljan
  10-02-2013 18:30 Montažne hiše Junior 13 : 0 Gunnars.si
  10-02-2013 19:20 OK Corral Stara Gora 7 : 3 Indijanci
  10-02-2013 20:10 Fc Local 3 : 2 Paule diagonala

9.Krog 17-02-2013 16:00 Gunnars.si 2 : 14 Vrtejba
  17-02-2013 16:50 Fc Local 2 : 2 Gorica united
  17-02-2013 17:40 Šola vožnje P.O.B. 1 : 2 ŠRD Doblar
  17-02-2013 18:30 OK Corral Stara Gora 0 : 3 Montažne hiše Junior
  17-02-2013 19:20 Pešadija Ozeljan 3 : 4 Indijanci
  17-02-2013 20:10 Paule diagonala 2 : 6 Ex-Yu

10. Krog 24-02-2013 16:00 Pešadija Ozeljan 6 : 4 Fc Local
  24-02-2013 16:50 Šola vožnje P.O.B. 7 : 4 Ex-Yu
  24-02-2013 17:40 Gunnars.si 7 : 5 Indijanci
  24-02-2013 18:30 Montažne hiše Junior 5 : 5 Gorica united
  24-02-2013 19:20 Vrtejba 7 : 1 Paule diagonala
  24-02-2013 20:10 ŠRD Doblar 2 : 1 OK Corral Stara Gora

11. Krog 03-03-2013 16:00 ŠRD Doblar 5 : 0 Gorica united
  03-03-2013 16:50 Indijanci 5 : 9 Šola vožnje P.O.B.
  03-03-2013 17:40 Ex-Yu 2 : 3 Pešadija Ozeljan
  03-03-2013 18:30 Fc Local 4 : 7 Gunnars.si
  03-03-2013 19:20 Montažne hiše Junior 5 : 4 Paule diagonala
  03-03-2013 20:10 Vrtejba 1 : 3 OK Corral Stara Gora