facebook

kontakt

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Dobravlje 2012/13
Print
1.Krog 25-11-2012 10:00 Elita Nagode 5 : 2 Hudournik
  25-11-2012 10:50 Kamel Bufu 1 : 2 A-Team
  25-11-2012 11:40 ŠD Dornberk 7 : 3 Bor Žapuže
  25-11-2012 12:30 K-Bar 2 : 2 Pralnica Ines
  25-11-2012 13:20 Vrhpolje 4 : 4 Gt Podgornik
  25-11-2012 14:10 Servis EZ 3 : 3 Angora

2.Krog 02-12-2012 10:00 Elita Nagode 4 : 4 Servis EZ
  02-12-2012 10:50 Kamel Bufu 3 : 3 Angora
  02-12-2012 11:40 Transport Makovec 6 : 0 Bor Žapuže
  02-12-2012 12:30 Vrhpolje 4 : 2 Pralnica Ines
  02-12-2012 13:20 ŠD Dornberk 10 : 1 Gt Podgornik
  02-12-2012 14:10 K-Bar 10 : 1 A-Team

3.Krog 16-12-2012 10:00 Elita Nagode 4 : 1 Vrhpolje
  16-12-2012 10:50 Hudournik 0 : 2 Pralnica Ines
  16-12-2012 11:40 ŠD Dornberk 7 : 3 Transport Makovec
  16-12-2012 12:30 Gt Podgornik 6 : 2 A-Team
  16-12-2012 13:20 Kamel Bufu 3 : 4 Servis EZ
  16-12-2012 14:10 Bor Žapuže 9 : 12 K-Bar

4.Krog 06-01-2013 10:00 Elita Nagode 4 : 1 Kamel Bufu
  06-01-2013 10:50 Angora 9 : 2 A-Team
  06-01-2013 11:40 Vrhpolje 5 : 6 Servis EZ
  06-01-2013 12:30 ŠD Dornberk 8 : 1 Hudournik
  06-01-2013 13:20 Gt Podgornik 4 : 5 Pralnica Ines
  06-01-2013 14:10 K-Bar 6 : 8 Transport Makovec

5.Krog 13-01-2013 10:00 Elita Nagode 8 : 1 Bor Žapuže
  13-01-2013 10:50 Vrhpolje 1 : 2 Kamel Bufu
  13-01-2013 11:40 Hudournik 2 : 2 A-Team
  13-01-2013 12:30 Transport Makovec 7 : 2 Gt Podgornik
  13-01-2013 13:20 Servis EZ 9 : 1 Pralnica Ines
  13-01-2013 14:10 K-Bar 10 : 5 Angora

6.Krog 20-01-2013 10:00 Pralnica Ines 5 : 2 A-Team
  20-01-2013 10:50 Hudournik 4 : 1 Bor Žapuže
  20-01-2013 11:40 ŠD Dornberk 4 : 1 Kamel Bufu
  20-01-2013 12:30 Transport Makovec 2 : 2 Servis EZ
  20-01-2013 13:20 Gt Podgornik 1 : 2 Angora
  20-01-2013 14:10 K-Bar 7 : 1 Vrhpolje

7.Krog 27-01-2013 10:00 Elita Nagode 6 : 2 A-Team
  27-01-2013 10:50 Vrhpolje 2 : 7 Transport Makovec
  27-01-2013 11:40 ŠD Dornberk 3 : 0 Pralnica Ines
  27-01-2013 12:30 Bor Žapuže 0 : 9 Angora
  27-01-2013 13:20 Servis EZ 6 : 2 Gt Podgornik
  27-01-2013 14:10 K-Bar 7 : 7 Hudournik

8.Krog 03-02-2013 10:00 Elita Nagode 6 : 2 Gt Podgornik
  03-02-2013 10:50 Hudournik 2 : 2 Angora
  03-02-2013 11:40 Vrhpolje 6 : 2 A-Team
  03-02-2013 12:30 Kamel Bufu 4 : 1 Bor Žapuže
  03-02-2013 13:20 Servis EZ 3 : 0 ŠD Dornberk
  03-02-2013 14:10 Transport Makovec 5 : 2 Pralnica Ines

9.Krog 10-02-2013 10:00 Elita Nagode 3 : 3 Transport Makovec
  10-02-2013 10:50 ŠD Dornberk 4 : 2 Angora
  10-02-2013 11:40 Kamel Bufu 5 : 3 Hudournik
  10-02-2013 12:30 Bor Žapuže 4 : 3 Pralnica Ines
  10-02-2013 13:20 Servis EZ 3 : 0 A-Team
  10-02-2013 14:10 K-Bar 10 : 5 Gt Podgornik

10. Krog 17-02-2013 10:00 Elita Nagode 4 : 3 Pralnica Ines
  17-02-2013 10:50 Vrhpolje 4 : 2 Bor Žapuže
  17-02-2013 11:40 ŠD Dornberk 3 : 0 A-Team
  17-02-2013 12:30 Transport Makovec 7 : 0 Angora
  17-02-2013 13:20 Hudournik 3 : 4 Gt Podgornik
  17-02-2013 14:10 K-Bar 10 : 4 Kamel Bufu

11. Krog 24-02-2013 10:00 Elita Nagode 1 : 2 ŠD Dornberk
  24-02-2013 10:50 Kamel Bufu 6 : 4 Pralnica Ines
  24-02-2013 11:40 Transport Makovec 5 : 3 Hudournik
  24-02-2013 12:30 Bor Žapuže 5 : 4 A-Team
  24-02-2013 13:20 Vrhpolje 2 : 3 Angora
  24-02-2013 14:10 K-Bar 0 : 3 Servis EZ

12.Krog 03-03-2013 10:00 Elita Nagode 3 : 0 K-Bar
  03-03-2013 10:50 Vrhpolje 0 : 1 ŠD Dornberk
  03-03-2013 11:40 Kamel Bufu 4 : 8 Transport Makovec
  03-03-2013 12:30 Angora 3 : 0 Pralnica Ines
  03-03-2013 13:20 Servis EZ 11 : 2 Hudournik
  03-03-2013 14:10 Bor Žapuže 1 : 2 Gt Podgornik

13.Krog 10-03-2013 10:00 Elita Nagode 6 : 1 Angora
  10-03-2013 10:50 Vrhpolje 3 : 3 Hudournik
  10-03-2013 11:40 Transport Makovec 3 : 0 A-Team
  10-03-2013 12:30 Kamel Bufu 2 : 3 Gt Podgornik
  10-03-2013 13:20 Servis EZ 3 : 2 Bor Žapuže
  10-03-2013 14:10 K-Bar 0 : 3 ŠD Dornberk

iskalnik