facebook

kontakt

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

zaključili tudi veterani

V sredo 6. marca, je bil na sporedu še zadnji krog veteranske lige. Naslov prvaka, si je priigrala ekipa Dornberka, ki pa je v zadnjem krogu doživela svoj prvi poraz proti ekipi AKK Šempeter.

šd dornberk

Preberi več

8. krog veteranske lige

V osmem krogu veteranske lige sta vodilni ekipi Dornberka in MNK Okr. Žbogaraja prepričljivo slavili nad ekipama Brd in Šempetra in tako pred super dvobojem v 9. krogu imamo še vedno dve točke razlike med prvim in drugim mestom.  Na zadnji tekmi pa smo v pravi goleadi videli zmago ekipe Jolly bar

Saša ranič - Veterani šempeter

Preberi več

5. krog veteranske lige

Po polovici prvenstva ima ekipa Dornberka po zmagi nad ekipo AKK Šempetra s hat trickom Andreja Brica kar 4. točke prednosti pred drugo uvrščeno ekipo MNK Okr. Žbogar,ki je remizirala z ekipo Jolly bar. Do prve zmage pa je po preobratu nad lanskimi prvaki v zadnji minuti prišla ekipa Brd

Miha Osojnik in Bojan Bensa v zidu. Jaka šabec in Alen Pertovt v preži

Preberi več

ok corral le še korak do naslova

V veteranski ligi v Šempetru je v predzadnjem krogu prišlo do ponovne spremembe na vrhu lestvice. Po porazu AKK Šempetra v zadnji minuti in suvereni zmagi OK Corrala, je sedaj ekipa pod vodstvom Plohl Borisa le še korak do naslova prvaka veteranske lige. V zadnjem krogu jih čaka zadnjeuvrščena ekipa Vitovelj, katero so v prvi tekmi premagali z rezultatom 4:3.

OK corral

Preberi več

V veteranski ligi imamo novo vodilno ekipo, to je AKK Sempeter, saj je do 8. kroga vodilna ekipa OK Corral izgubila z ekipo Sem5ra.

Preberi več

Po polovici prvenstva zimske veteranske lige MNL Šempeter, je na vrhu ekipa OK Corral, katera je v tem krogu s 3:2 premagala ekipo Vitovlje. Druge zaporedne zmage pa se je veselila ekipa Jolly bar, katera se je sedaj zavihtela na 2. mesto.