facebook

kontakt

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

ok corral je zmagovalec zimske veteranske lige

V zadnjem krogu veteranske lige je po prvi tekmi z zmago prevzela vodstvo na lestvici ekipa Šem5ra, nato je z zmago prišla na 1. mesto ekipa AKK Šempeter na kar smo čakali še tekmo med ekipama OK Corral - Vitovlje, vendar ekipe Vitovelj ni bilo na tekmo in tako je avtomatično naslov pripadel ekipi OK Corralu. Naslov najboljšega strelca je pripadel Mladenu Kovačiviću, najboljši vratar je ponovno postal Aleš Gleščič, igralec pa Andrej Baša

Preberi več

ok corral le še korak do naslova

V veteranski ligi v Šempetru je v predzadnjem krogu prišlo do ponovne spremembe na vrhu lestvice. Po porazu AKK Šempetra v zadnji minuti in suvereni zmagi OK Corrala, je sedaj ekipa pod vodstvom Plohl Borisa le še korak do naslova prvaka veteranske lige. V zadnjem krogu jih čaka zadnjeuvrščena ekipa Vitovelj, katero so v prvi tekmi premagali z rezultatom 4:3.

OK corral

Preberi več

8. krog veteranske lige

V veteranski ligi imamo novo vodilno ekipo, to je AKK Sempeter, saj je do 8. kroga vodilna ekipa OK Corral izgubila z ekipo Sem5ra.

Preberi več

5. krog veteranske lige

Po polovici prvenstva zimske veteranske lige MNL Šempeter, je na vrhu ekipa OK Corral, katera je v tem krogu s 3:2 premagala ekipo Vitovlje. Druge zaporedne zmage pa se je veselila ekipa Jolly bar, katera se je sedaj zavihtela na 2. mesto.

Preberi več

2. krog veteranske lige

V 2. krogu veteranske lige smo videli drugo zmago ekipo OK Corral, ponovno je v zadnji minuti za zmago zadel Sosolič. Na drugi tekmi je slavila ekipa Okrepčevalnice Žbogar, katera je premagala ekipo Jolly bar, na zadnji tekmi pa je do prve zmage po preobratu prišla ekipa Vitovlje.

Preberi več

začela se 16. sezona veteranske lige

V sredo 29. novembra se je začela že 16. sezona veteranske lige, v kateri naslov prvaka brani ekipa Jolly bar. Uvodna tekma je pripadla ekipi AKK Šempetra, v derbiju kroga pa so varovanci Borisa Plohla v zadnji minuti premagali ekipo MNK Okr. Žbogar